آموزش میکروپیگمنتیشن

امروزه به دليل مشغله زياد بانوان و نداشتن فرصت كافي براي آرايش طرفداران آرايش دائم چشم، ابرو و لب افزايش يافته است، كه به چهره زيبايي دائمي مي‌بخشد. میکروپیگمنتیشن ابرو امروزه در تکنینک‌های زیبایی به خوبی جای خود را باز کرده و طرفداران خوبی پیدا کرده است. در میکروپیگمنتیشن از دستگاه‌هایی با سوزن‌های ریز و کوچک رنگ دانه‌ها را وارد لایه دوم پوست می‌کنند. از طریق ایجاد نقاط بسیار کوچک و ریز محل مورد نظر پر می‌شود. این دوره آموزشی بسیار پر طرفدار است. که شما با شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی بانوي فردوس می‌توانید خود را برای ورود به حرفه‌‌ای پولساز آماده کنید.

آموزه های این دوره

شما با گذراندن این دوره از آموزش می‌توانید مراحل فشیال و پاکسازی صورت را به صورت مبتدی و تخصصی فرا بگیرید. مراحلی همچون: شناسایی انواع پوست؛ امراض پوستي و راه درمان آن‌ها؛ تمیز نگه داشتن پوست؛ لایه برداری از سطح بيروني (درم) پوست؛ آبرسانی به منافذ پوستی؛ خارج کردن چربی و آلودگی از سطح پوست؛ تهیه ماسک و اسكراپ صورت و نحوه استفاده از آن و … همچنين در اين دوره شما كار با دستگاه‌هاي پوستي، مانند: ميكرودرم، هيدرودرم، گالوانيك، دزن كراستاسيون، هاي فركانسي، آكوافشيال، اولتراسونيك، ماسك ال اي دي و … به صورت كاملا حرفه‌اي در آكادمي بانوي فردوس آموزش داده مي‌شود.
نام دوره ميكروپيگمنتيشن
پیش نیاز • پيرايشگر ابرو
• متعادلساز چهره
مدت زمان آموزش مقدماتي 16 ساعت
مدت زمان آموزش تخصصي 16 ساعت
مدرك • آرايش دائم زنانه سازمان فني و حرفه اي
• مدرك گذرمهارتي آموزشگاه
• مدرك بين المللي
زمان برگزاري دوره هاي گروهي و نيمه گروهي روزهاي شنبه از ساعت 10 تا ۱۷ و دوشنبه از ساعت 10 تا 17 و چهارشنبه از ساعت 10 تا 17
زمان برگزاري دوره هاي خصوصي با هماهنگي هنرجو و مدرس