آموزش میکروبلیدینگ (فیبروز)

میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی به ابروهاست که از طریق چندین سوزن نازک و باریک مشابه تارهای موهای طبیعی ابرو طراحی می‌شود و با استفاده از رنگ دانه‌ها در نواحی خالی ابرو را پر می‌کند. این کار معمولا ماندگاری و زیبایی ابروها را برای حداقل سه سال تضمین می‌کند و موجب می‌شود تا ابروهایتان پرپشت تر به نظر برسد. معمولا میکروبلیدینگ برای خانم‌هایی مناسب است که دائما از مداد ابرو استفاده می‌کنند و یا تمایل دارند فرم ابروهایشان مرتب‌تر بوده یا افرادی که از تتو استفاده می‌کردند و از ابروهای خود ناراضی هستند.

آموزه های این دوره

شما با گذراندن این دوره از آموزش می‌توانید تخصص لازم را در شناسایی جام چهره، انواع فرم‌های ابرو، نحوه فرم دادن ابروی متناسب با چهره را به دست آورید. همچنین می‌توانید میکروبلیدینگ را به روش‌های فیبروز، پی ام یو، اورلست سین، گوچی و مستور فراگیرید. داشتن مهارت بالا لازمه این هنر می‌باشد تا مشتری بتواند به شما اعتماد کند. ما در این دوره به شما می‌آموزیم که چگونه می‌توان آرايش نيمه دائمي زیبا را به مشتریتان هديه دهید.
نام دوره میکروبلیدینگ
پیش نیاز • پيرايشگر ابرو
• متعادلساز چهره
مدت زمان آموزش 16 ساعت
مدرك • آرايش دائم زنانه سازمان فني و حرفه اي
• مدرك گذرمهارتي آموزشگاه
• مدرك بين المللي
زمان برگزاري دوره هاي گروهي و نيمه گروهي روزهاي شنبه از ساعت 10 تا ۱۷ و دوشنبه از ساعت 10 تا 17 و چهارشنبه از ساعت 10 تا 17
زمان برگزاري دوره هاي خصوصي با هماهنگي هنرجو و مدرس