آموزش کراتینه مو - فردوس بیوتی
آموزش کراتینه مو
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹
آموزش پاکسازی صورت
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹
نمایش همه

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ-فردوس بیوتی

آموزش میکروبلیدینگ دولت

در این مطلب میخواهیم در مورد آموزش میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم و امیدواریم خواندن این مطلب برای کسانی که قصد ورود به این عرصه را دارند مفید باشد همچنین توصیه میکنیم اگر قصد انجام میکروبلیدینگ دارید خواندن این مطلب را فراموش نکنید.

ابرو ها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستند که آراسته بودن آن ها تاثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد و این آراستگی به یکی از دغدغه های بانوان تبدیل شده است زیرا همه ی آن ها ابرو های پر و قرینه ندارند و در تلاش هستند که به ظاهر ابروی خود جان تازه ببخشند.

یکی از بهترین روش ها برای داشتن ابرو های زیبا انجام میکروبلیدینگ است که ما در ادامه به خوبی این روش را معرفی میکنیم و در مورد فرآیند انجام و آموزش میکروبلیدینگ نیز توضیحاتی را ارائه خواهیم داد پس بهتر است ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

امروزه با فراگیر شدن انجام میکروبلیدینگ نیاز به افرادی که در این زمینه تخصص لازم را دارند بسیار احساس میشوند و بسیاری از افراد به سمت آموزش میکروبلیدینگ می روند تا هم کسب مهارت کنند و هم از این راه به درآمد برسند، در صورتی که برای آموزش میکروبلیدینگ به مدرسین مجرب مراجعه کنید و سعی کنید این مهارت را به خوبی یاد بگیرید در این زمینه بسیار پیشرفت میکنید.آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس

آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

میکروبلیدینگ چیست؟

 

آیا شما در مورد تاتو میدانید؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید بدانید که میکروبلیدینگ نیز نسخه ی پیشرفته تر تاتو است اما با این تفاوت که میکروبلیدینگ یک روش موقتی است و بر خلاف تاتو تا آخر عمر همراه تان نخواهد بود اما به شما کمک میکند که برای مدت طولانی از داشتن ابرو های زیبا و خوش حالت لذت ببرید.

میکروبلیدینگ به قرینه سازی، پر کردن قسمت های خالی ابرو، خوش حالت شدن و فرم بخشیدن ابرو ها بسیار کمک میکند و ظاهری بی نقص به آن ها خواهد بخشید.

 

بیشتر بخوانیم : آموزش تاتو

 

چگونگی فرآیند میکروبلیدینگ

در هنگام آموزش میکروبلیدینگ به شما خواهند آموخت که چگونه با استفاده از یک قلم که دارای سوزن ها و تیغ های متعدد است رنگ و پیگمنت ها را به در سطح پوست تزریق کنید.

قبل از انجام میکروبلیدینگ با تزریق بی حس کننده یا استعمال پماد های بی حس کننده ابرو ها آماده ی انجام میکروبلیدینگ هستند بدون مواد بی حسی انجام میکروبلیدینگ سخت خواهد بود زیرا ممکن است مشتری تحمل درد آن را نداشته باشد و اجازه ندهد به خوبی کارتان را انجام دهید. با فشار ملایم دست تیغ ها و سوزن ها خراش هایی به شکل تار مو ایجاد میکنند که بعد از بهبود یافتن، تشخیص آن ها از تار ابروی واقعی سخت خواهد بود.

آموزش میکروبلیدینگ به طور کامل زیر نظر بهترین مدرسین و کسب مهارت های لازم و سلیقه در موفقیت شما دخیل خواهد بود و بهتر است بعد از کسب تجربه و مهارت کافی برای انجام آن اقدام کنید.

اگر میخواهید بدانید میکروبلیدینگ به چقدر زمان نیاز دارد ما به شما خواهیم گفت:

قطعا زمانی را که برای انجام میکروبلیدینگ صرف خواهید کرد در مقایسه با زمانی که قبل از هر مراسم مهم برای درست کردن ابروهایتان میگذارید بسیار کمتر است و ممکن است بعد آن نتیجه ی دلخواه را نیز نگرفته باشید اما میتوانید با دو جلسه میکروبلیدینگ که جلسه ی اول آن دو ساعت است و طی این زمان ابرو ها طراحی میشوند و مطابق با سلیقه ی مشتری حالت داده میشوند و پیگمنت ها را وارد پوست میکنند، در جلسه ی بعدی نیز با صرف یک تا دو ساعت زمان ترمیم ابرو ها انجام میشود ابروهایتان را خوش فرم و زیبا کنید.

بعد از انجام آن نیز بهبودی کامل زخم ها با توجه به نوع پوست افراد ممکن است ۱۰ تا ۳۰ روز طول بکشد و در طی این مدت ابرو ها روشن تر میشوند، قرمزی آن ها به مرور از بین می رود و رنگ نیز زیر پوست به خوبی تثبیت میشود.

در آموزش میکروبلیدینگ خواهید آموخت که هر فرم ابرو به چه نوع صورتی می آید. همچنین خواهید دانست که هر رنگ ابرو با چه نوع پوستی همخوانی دارد.

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس

آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

نکاتی که قبل از انجام میکروبلیدینگ باید بدانید

اگر قصد انجام میکروبلیدینگ دارید باید این چند نکته را به خاطر بسپارید:

  • ابرو هایتان را با موچین و یا وکس بر ندارید، آن ها را رنگ نکنید زیرا بدون دیدن فرم طبیعی ابرو و میزان ضخامت، کار را برای فردی که قرار است میکروبلیدینگ را انجام دهد سخت میکنید زیرا ممکن است نتواند به خوبی تشخیص دهد باید این کار را چگونه انجام دهد که متناسب با فرم ابروهای شما باشد. برای کسب نتیجه ی مناسب توصیه میکنیم بدون آرایش پیش متخصص میکروبلیدینگ بروید.
  • قبل از میکروبلیدینگ به مشاور کلینیک مربوطه مراجعه کنید و در جریان فرآیند دقیق آن قرار بگیرید. در این جلسه میتوانید تصمیم بگیرید ابروهایتان را به چه فرمی و با چه رنگی میکروبلیدینگ کنید و پس از آن متخصص میکروبلیدینگ میتواند کار خود را شروع کند. در آموزش میکروبلیدینگ شما می آموزید که چگونه میتوان مشتریان را برای گرفتن تصمیم درست راهنمایی کنید.

 

بیشتر بخوانیم : آموزش پاکسازی صورت

 

هنگام آموزش میکروبلیدینگ چه مهارت هایی کسب میکنید؟

اگر چه در طول متن به صورت جسته و گریخته در مورد مهارت هایی که در طول آموزش میکروبلیدینگ خواهید آموخت گفتیم اما اکنون نکات دقیق تری را عنوان خواهیم کرد:

۷ مهارت که هنگام آموزش میکروبلیدینگ خواهید آموخت:

  1. آموزش تئوری و عملی میکروبلیدینگ
  2. شناخت انواع رنگ های ابرو
  3. آموزش کار با انواع سوزن بلید و کارتریج
  4. آشنایی با همه ی تجهیزاتی که برای میکروبلیدینگ ابرو نیاز دارید
  5. آشنایی با انواع مواد بی حس کننده ی مناسب پوست های مختلف
  6. کسب مهارت قرینه سازی ابرو به کمک ابزار و وسایل دقیق
  7. انجام میکروبلیدینگ ابرو به صورت عملی و روی مدل زنده زیر نظر مدرس

همانطور که گفتیم امروزه انجام میکروبلیدینگ بسیار رایج شده است زیرا همه زیبایی و آراستگی را دوست دارند و تلاش میکنند که ظاهر زیبا تر و بی نقص تری داشته باشند و ابرو ها نیز یکی از تاثیر گذار ترین فاکتور ها در زیبایی چهره ی هر فرد است، به همین دلیل است که از کارهای زیبایی مربوط به ابرو بسیار استقبال میشود.

اگر شما نیز به آموزش میکروبلیدینگ و کسب مهارت های لازم در این زمینه علاقه دارید توصیه میکنیم در دوره ها و ورکشاپ های آموزشی زیر نظر بهترین متخصصین شرکت کنید.

 

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس

آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

 

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو را می توان یک نمونه و تکنیک جدید و جدید تاتو کردن در نظر گرفت. اگرچه بسیاری از افراد آن را متفاوت از تاتو می دانند، اگر تعریف صحیحی از تاتو صورت داشته باشیم، میکروبلیدینگ ظریف نیز نوعی تاتو است.

میکروبلیدینگ چقدر زمان میبرد؟

میکروبلیدینگ ابرو کار دشواری و وقت گیر نیست، اما از آنجا که با چهره و زیبایی یک فرد سروکار دارد و باید با اجزای صورت آن ها متناسب باشد و زمانی در حدود ۲ ساعت طول می کشد تا نتیجه خوبی کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.