Logo DarkLogo Light

آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلیدینگ

با در نظر داشتن این نکته مهم که در روش هاشور زدن با متد میکروبلیدینگ شکل طبیعی به همراه دارد و در بین افراد تعداد محدودی می توانند نتایج آن را با ابروان طبیعی تشخیص دهند زیرا با استفاده از روش میکروبلیدینگ ابرو برای سایه زدن در این قسمت هیچ درد و خونریزی را نخواهید داشت.

در روش میکروبلیدینگ که هاشور زنی انجام می شود معمولا به صورت نقطه به نقطه و همچنین با دقت و ظرافت بیشتری صورت می گیرد.

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس
آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبلیدینگ ابرو را می توان یک نمونه و تکنیک جدید و جدید تاتو کردن در نظر گرفت. اگرچه بسیاری از افراد آن را متفاوت از تاتو می دانند، اگر تعریف صحیحی از تاتو صورت داشته باشیم، میکروبلیدینگ ظریف نیز نوعی تاتو است.

هنگام انجام و آموزش میکروبلیدینگ ظریف ابرو، با استفاده از یک سوزن بسیار تیز و استریل، دهانه هایی با همان رنگ ایجاد می شود و خط رشد مو ضخیم تر می شود. در روش میکروبلیدینگ نفوذ به ریشه نمی رسد و رنگدانه در مو بسیار کم است و سوزن فقط به سطح زیر جلدی نفوذ می کند.

در واقع در میکروبلیدینگ ابرو، رنگ را با استفاده از یک قلم مخصوص که یک ردیف سوزن به آن وصل شده است استفاده می شود که در این عمق پوست تزریق می شود و همچنین هاشور ایجاد شده از این روش بسیار طبیعی به نظر می رسد.

 

بیشتر بخوانیم : آموزش تاتو

 

میکروبلیدینگ

نوعی تاتو است اما تفاوت های بسیاری دارد. در این روش برخلاف تاتو کردن، جایی که رنگدانه و جوهر با دستگاه منتقل می شوند ، این کار بصورت دستی و با استفاده از دستگاه غیر برقی انجام می شود و خطوط ایجاد شده برای ابروها نامنظم، کوچک و بزرگ هستند و همین امر باعث می شود ابروها طبیعی تر و زیبا تر به نظر برسند.

در این روش می توان طرح هایی ظریف مانند مو ایجاد کرد که باعث می شود ابروها طبیعی تر به نظر برسند و همچنین از آنجا که رنگ در سطح کم عمق زیر پوست قرار می گیرد می توان آن را به راحتی برداشته و سبک آن را تغییر داد. اما به همین دلیل دوام این روش کمتر است و اکثر افرادی که می خواهند مدل ابرو خود را متنوع کنند از روش میکروبلیدینگ استفاده می کنند.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو کار دشواری و وقت گیر نیست، اما از آنجا که با چهره و زیبایی یک فرد سروکار دارد و باید با اجزای صورت آن ها متناسب باشد و زمانی در حدود 2 ساعت طول می کشد تا نتیجه خوبی کسب کنید.

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس
آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

در میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازک برای ترسیم خطوط مو مانند استفاده می شود و در فرایند میکروبلیدینگ صدها لکه بر روی ناحیه تحت درمان با دستگاه ایجاد می شود تا اینکه شکل و ساختار ابروها به دست آید.

عملکرد میکروبلیدینگ

معمولا آموزش میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای شکل دادن و ترمیم ابروها است، میکروبلیدینگ ابروها را با مواد و روش فیبروتیک روشی جدید است که شکل ابروها را به مو تبدیل می کند و در مواردی که ابروها خالی و کمر هستند مفیدتر است.

این روش که کاملا سالم، ایمن و طبیعی به حساب می آید جایگزین تاتو شده است و این روش بسیار طولانی تر از سایر روش های آرایش دائمی ماندگار است و مزیت اصلی آن این است که بسیار طبیعی است.

باید این نکته مهم را در نظر بگیرید که خدمات میکروبلیدینگ یک روش بسیار طبیعی است و اگر به صورت حرفه ای انجام شود نتایج بسیار خوبی خواهد داشت. بنابراین انجام این عمل به یک متخصص باتجربه و حرفه ای نیاز دارد، مهمترین فرآیند در فرآیندهای میکروبلیدینگ فیبروز و میکرو رنگدانه انتخاب رنگ مناسب و مورد نظر است.

آموزش

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس
آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

میکروبلیدینگ لب

رنگدانه لب راهی جدید برای زیبا سازی دائمی لب های شما است و با استفاده از این تکنیک همیشه می توانید لب های رنگی داشته باشید. همیشه از بین بردن رژ لب در مهمانی ها و بیرون از خانه برای دختران و خانم ها مهم نیست و چه چیزی بهتر از این رنگدانه میکروبلیدینگ لب برای شما خواهد بود؟

کاربرد اصلی این روش از بین بردن برخی از نقایص روی لب یا خط لب و همچنین بر روی لب های بی رنگ یا تغییر رنگ است و این روش توسط دستگاه میکروبلیدینگ رنگدانه انجام می شود، این رنگدانه از طریق سوزن به لایه زیرین پوست لب تزریق می شود و لب ها به دلیل بافت عضلانی موجود در آن ها رنگ زیادی را از دست می دهند و رنگ انتخابی بعد از سقوط بسیار سبک تر از قبل می شود، بنابراین همیشه دو درجه تیره تر است. یا رنگهای بیشتری باید انتخاب شوند به این ترتیب می توانید سایه لب و رژ لب را نیز تهیه کنید که بسیار زیبا است.

بیشتر بخوانیم : آموزش پاکسازی صورت

 

آموزش میکروبلیدینگ در تهران

معمولا آموزش دوره های میکروبلیدینگ در اکثر نقاط کشور وجود دارد که توسط اساتید در این زمینه آموزش داده می شود و در این بخش می خواهیم به آموزش میکروبلیدینگ در تهران اشاره کنیم که توسط متخصصین با تجربه و ثابقه چندین ساله اشاره کنیم که در این زمینه موفقیت های زیادی را در بر داشته اند و افراد زیادی با شرکت در آموزش میکروبلیدینگ و با گذراندن این دوره ها موفق به انجام روش جدید و مدرن میکروبلیدینگ شده اند که امروزه در مقایسه با دیگر روش های موجود از طرفداران زیادی در زمینه میکروبلیدینگ در آرایش ظاهری خود استفاده می کنند.

 

آموزش میکروبلیدینگ - بانوی فردوس
آموزش میکروبلیدینگ – بانوی فردوس

 

 

 

 

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو را می توان یک نمونه و تکنیک جدید و جدید تاتو کردن در نظر گرفت. اگرچه بسیاری از افراد آن را متفاوت از تاتو می دانند، اگر تعریف صحیحی از تاتو صورت داشته باشیم، میکروبلیدینگ ظریف نیز نوعی تاتو است.

میکروبلیدینگ چقدر زمان میبرد؟

میکروبلیدینگ ابرو کار دشواری و وقت گیر نیست، اما از آنجا که با چهره و زیبایی یک فرد سروکار دارد و باید با اجزای صورت آن ها متناسب باشد و زمانی در حدود 2 ساعت طول می کشد تا نتیجه خوبی کسب کنید.

پیامی بگذارید