Logo DarkLogo Light

اکستنشن مژه

 

آموزش اکستنشن مژه

در آموزش اکستنشن مژه ها با در نظر گرفتن این نکته مهم که به روش فرمول طبیعی است بر روی مژه ها و زیر مژه ها رشد می کنند، اما در لبه های مژه از مژه های آهک استفاده می شود که به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد عروسک هایی را روی عنصر تقویت کننده مژه بسازید.

اکستنشن مژه - بانوی فردوس
اکستنشن مژه – بانوی فردوس

یکسری اصول اساسی وجود دارد که برای شروع کار با کاشت مژه، به دوستان معرفی می شود که در ادامه آن چشم ها باید عاری از هرگونه مواد آرایشی باشند، ما این کار را با پاک کننده های مخصوص آرایش انجام می دهیم و چشم ها را به خوبی تمیز می کنیم و همچنین برای تمیز کردن چشم به هیچ وجه از گیره موهای چرب یا لنت های چربی استفاده نکنید، زیرا در این صورت باعث کاهش چسبندگی آن و کاهش دوام کاشت می شوند.

پس از تمیز کردن چشم، لوسیون زیادی را روی میکرو برس پلک های پایین و ابرو اعمال می کنیم  زیرا وقتی می خواهیم پلک هایمان با نوار کاغذی به سمت بالا و پایین هدایت شود در این صورت مژه های پایین و ابرو آسیب نمی بینند، این نوارهای چسب کاغذی به شما کمک می کنند در هنگام پیوند پلک ها و پوست مشتری را محکم کنید و در طول پیوند مشکلی به وجود نیاید.

کسانی که مژه های نامنظمی دارند باید از نرم کننده های سفید کننده استفاده کنند و با برس مژه همراه باشد و همچنین بعد از آن به آرامی مژه ها را شکل می دهیم، مژه ها را از ماهیتابه بیرون می آوریم در هم تنیده و آن ها را در ایمپلنت ها و پسوند های خود ترتیب می دهیم.

بیشتر بخوانیم : آموزش لیفت و لمینت مژه

 

آموزش اکستنشن مژه در تهران

یک دوره آموزشی در مورد افزایش مژه در بخش آموزش خدمات مشاوره در اختیار کسانی که مایل باشند از این دوره استفاده کنند می گذاریم که در این قسمت نسبت به آن می پردازیم، از تقویت کننده مژه برای افزایش طول و حجم مژه استفاده می شود که داشتن مژه های بلند و بالا کشیدن آن ها زیبا و جذاب است.

معمولا در کاشت مژه از رشته های مصنوعی مو استفاده می شود که طول مژه ها را با چسب و مواد طبیعی افزایش می دهد رشته های مصنوعی از ابریشم یا موی انسان ساخته شده و دو سانتی متر طول دارند، در کشش مژه های افراد به صورت یک به یک وصل می شوند و همچنین برای بهتر نگه داشتن، تعداد مژگان در گوشه چشم (خارج) از سایر نواحی چشم بیشتر باید باشد.

از نکات مثبت افزایش مژه، دوام بالای آن ها و ظاهری طبیعی است که دیگران نمی توانند به راحتی آن را تشخیص دهند، مژه های کشیده معمولا تا شش ماه به طول می انجامند و باید طی مدت زمانی مشخص ترمیم شوند و با توجه به استفاده گسترده از مواد تقویت کننده مژه و همچنین وسعت بازار کار در آن ها بسیاری از هنرجویان همیشه می خواستند مهارت های تقویتی مژه را یاد بگیرند تا پس از یادگیری بتوانند وارد بازار کار شوند و درآمد مناسبی کسب کنند.

آموزش انواع اکستنشن مژه

در دوره آموزش اکستنشن مژه هنرجویان ابتدا با روش های حفظ سلامتی آشنا می شوند، یادگیری و تمرین بهداشت بسیار مهم است زیرا مژه ها به چشم خیلی نزدیک هستند و می توانند خطری برای بینایی مشتری ایجاد کنند که در مرحله بعد هنرجویان در مورد انواع مژه ها می آموزد و سپس به یادگیری اینکه چگونه طول مناسب مژه ها و همچنین تعداد رشته های بکار رفته در تقویت کننده مژه را انتخاب کنید.

اکستنشن مژه - بانوی فردوس
اکستنشن مژه – بانوی فردوس

در مرحله بعد مواد مورد استفاده در ساخت اتصالات مانند چسب و فلزات معرفی می شوند و افراد می آموزند که از هر یک از آن ها به نحوی درست استفاده کنند و در آخر یاد می گیرد که چگونه می توان با استفاده از مواد افزودنی مژه  به روش عملی استفاده کرد و همچنین پس از انجام اکستنشن ، نظارت بر نقاط سالم باعث می شود که مژه ها طولانی تر بمانند.

به عنوان مثال اگر بعد از لک های مژه گریه کنید مژه های کشیده شروع به ریزش می کنند و این کار باعث می شود که کار انجام شده تقریبا بی اثر باشد، در دوره دیترولند به هنرجویان توصیه های مهم در مورد چگونگی حفظ مژه های طولانی خود داده می شود تا بتوانند پس از ورود به بازار کار این نکات را به مشتریان خود اعلام کنند و این نکات مهم عبارتند از :

بهداشت

عوامل ایجاد بیماری های چشمی و نحوه ی پیشگیری از آن در اکستنشن مژه

مواد استفاده شده در انجام اکستنشن مژه

آشنایی با روش های اکستنشن مژه و مزایای هر روش

نحوه ی انجام اکستنشن مژه

بایدها و نبایدها پس از اکستنشن مژه برای ماندگاری بهتر اکستنشن ها

بیشتر بخوانیم : آموزش لیفت و لمینت ابرو

 

وسایل آموزش اکستنشن مژه چیست

امروزه برخی از خانم ها پس از گذراندن دوره های در زمینه های تقویتی و اکستنشن مژه، به عنوان اکستنشن مژه عمل می کنند و درآمد خوبی دارند بنابراین بسیاری از افراد به ویژه آن هایی که مژگان آن ها به اندازه کافی بلند و ضخیم نیست اکستنشن یا ایمپلنت هستند در آن ها از مژه استفاده می کنند. همانطور که می دانید اکستنشن مژه و کاشت مژه یکی از کارآمدترین مشاغل آرایشگری است اگر تصمیم دارید که یک آرایشگر حرفه ای شوید باید تمام اصول اولیه این تجارت را یاد بگیرید.

تجهیزات و مواد مورد استفاده در تقویت کننده مژه و ایمپلنت باید دارای استانداردهای لازم باشد مهم ترین ابزار و مواد مورد استفاده در این کار خود مژه ها و چسب کاشت مژه است، مارک چسب مژه باید از یک مارک با کیفیت استفاده شود تا باعث ایجاد حساسیت در چشم نگردد، حاوی مواد شیمیایی مضر نباشد از جمله چسب های قوی و با کیفیت می توانیم از برند چسبندگی مژه نام ببریم سایر ابزارهای مهم برای اکستنشن مژه استفاده از آهن پیچش دهنده مژه ریمل مژه و ابرو است و مارک تجاری آن ها نیز مهم است و باید توسط متخصص چشم و متخصص کاشت مژه شما نصب شود ابزارهای دیگر مورد نیاز برای کاشت مژه و اکستنشن شامل تمیز کردن انبردست برای خشک کردن چسب، کیفیت بسیار مهم است و نیاز به توجه دارد ما خدمات شما را ارائه می دهیم.

پیامی بگذارید