آموزش تاتو-فردوس بیوتی
آموزش تاتو
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹
آموزش کاشت ناخن- فردوس بیوتی
آموزش کاشت ناخن
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹
نمایش همه

آموزش شینیون

آموزش شینیون- فردوس بیوتی

آموزش شینیون پاسداران

شینیون دارای انواع مختلفی است و هرکدام با توجه به ویژگی موهای فرد استفاده میشود و بر روی مو قرار میگیرد. در شینیون نکته ای که دارای اهمیت ویژه است این است که موها به صورت تمیز و بدون بیرون زدگی بقیه ی موها انجام بگیرند.

شینیون مو دارای مدل های بسیار متفاوتی است که بر اساس سن و مو  ضخامت آن برای شما انتخاب میشود. برای آموزش شینیون میتوانید کورس های مرتبط را بردارید و یا در سالن های زیبایی متفاوت توسط افراد متخصص آموزش ببینید.

میتوانید از دوره های آنلاین و ویدیوها ی آموزشی موجود در اینترنت نیز استفاده کنید. کافیست گوگل کنید و یا در سایت های مختلفی مانند آپارات و یوتیوب به دنبال ویدیوهای آموزشی بگردید. و به راحتی در خانه آموزش ببینید.

آموزش شینیون باز

در آموزش شینیون باز با انواع پر و بسته ی موها مواجه نیستیم. این نوع شینیون برای موهای بلندی است که همه ی قسمت های موی خود را نمیخواهند فیکس کنند. در این نوع شینیون باز موها را نمیبندیم. و کمی روی جلوی موها کار میکنیم تا زیباتر بنظر برسند.مخصوص افرادی که موهای زیبای بلندی دارند می باشد.

در این نوع از شینیون گاهی پشت موها نیز تحت تاثیر قرار مدل خاصی قرار میگیرد ولی هیچ وقت جمع نمیشود و همیشه حالت مویی باز را دارد که بسیار زیباست و زیبایی موهای شما را چندین برابر میکند.

 

 

آموزش شینیون ساده
 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @banoye_ferdos

در آموزش شینیون ساده که به راحتی حتی میتوانید در خانه آن را انجام دهید. در ابتدا باید موها را کمی مرطوب کنید و آنها را شانه کنید تا بتوانید به آسانی موها را فرم دهید.

برای انجام این نوع شینیون ساده ابتدا در پشت سر موها را جمع کرده و ببندید. قسمت جلویی موها ی خود را از قسمت عقبی جدا کرده و سعی کنید در دو طرف آنها را بهم بتاباتید و در بپیچید.سپس با کش مویی نه چندان بزرگ و مشخص آنها را ببندید.قسمت دلخلی موهایی که میخواهید ببندید را پوش دهید تا حجم بیشتری بگیرد و بتواند بقیه ی موها را در خود فیکس کند و نگه دارد.

موهای بیرون از شینیون باید صاف باشند و به صورت یکدست قرار بگیرند.پس نیازی به پوش دادن آنها نیست.موها را با استفاده از فیکساتورها جمع کنید و با استفاده از سنجاق آنها در پشت ببندید و مانند یک گلوله ثابت نگه دارید.

موهای جلوی سر را میتوانید هم فرق وسط باز کنید و هم به صورت یکطرفه کج کنید. این دیگر بسیار سلیقه ای می باشد.اضافه ی موهای جلو را جمع کرده و پیچ و تاب داده و به زیر شینیون های پشت ببرید و آنها را در زیر فیکس کنید.الان شما شینیونی ساده خواهید داشت ک بسیار زیبا نیز به نظر میرسد.

بیشتر بخوانیم : آموزش براشینگ

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @banoye_ferdos

آموزش شینیون عروس دولت

 

شینیون موی عروس معمولا به صورت باز نیست و موهای عروس جمع میشود و شینیونی نسبتا پیچیده بر روی موهایش اعمال میشود. در آموزش شینیون عروس باید به نکاتی نیز توجه کنیم. اینکه در شینیون موی عروس باید جایی برای تعبیه ی تاج عروس و طور عروس نیز قرار دهیم. باید شینیون به اندازه ای قوی باشد که بتواند همه ی این متعلقات را نگه دارد و آسیبی نبیند.

در آموزش شینیون عروس باید توجه کنیم که عروس قرار است فعالیت زیادی داشته باشد و از صبح این موها باید شینیون بشوند و بر روی مو قرار گیرند بعد از آن باید به مجلس برود و قاعدتا مراسم رقص نیز دارد. پس باید همه ی این موارد را مدنظر بگیریم. و برای شینیون موی عروس تعمیدات ویژه ای بیاندیشیم تا عروس با خیال راحت در مجلس حضور پیدا کند.

برای آموزش شینیون مو نیاز نیست که حتما دوره های خاصی را در آموزشگاه های زیبایی بگذرانید. شما میتوانید به راحتی خودتان در منزل برای خود شینیون انجام دهید و نتایج فوق العاده ای بگیرید. شینیون انجام دادن کار سختی نیست فقط نیازمند توجه و کمی خلاقیت است. در شینیون این نکته دارای اهمیت است که به تمیزی موها حالت داده شوند و خورده موها از کار بیرون نزنند.

 

آموزش شینیون موی کوتاه

 

برای شینیون کردن موهای کوتاه ،کار به نسبت سخت تری داریم. درآموزش شینیون موی کوتاه نیاز به این است که با مهارت ویژه و بالایی عمل کنیم و با مقدار موی کمتر نتایج بهتری را به وجود آوریم. موهای کوتاه به نسب موهای بلند برای شینیون شدن مدل های محدودتری دارند. پس توجه و مهارت بیشتری برای این نوع از شینیون نیاز است. شینیون موهای کوتاه میتواند به زیبایی موهای بلند باشد و جلوه ای بسیار زیبا بوجود آورد.

آموزش شینیون دخترانه شریعتی

 

آموزش شینیون دخترانه مشابه شینیون موهای بزرگسالان است با این تفاوت که موهای دختران لطیف تر و حساس تر است و در مواردی ممکن است کمتر حالت بگیرد چون جنسش حساس تر است. در نتیجه باید دقت کنیم که شینیون موهای دخترانه خیلی متفاوت با شینیون موهای دیگر نیست. تنها کمی دقت لازم است.

آموزش شینیون خطی ساده

 

در آموزش شینیون خطی ساده دو طرف سر را از یک گوش تا گوش دیگر جدا کنید. موهای بالای سر خود را نیز جدا کنید. قسمت های پشتی موی سر را با استفاده از کلیپس یا کش ببندید. در این توع از شینیون مهم ترین قسمت، پشت سر است و مهم ترین نما را دارد پس حواستان به تمیز درآمدن آن باشد.

 

بیشتر بخوانیم : آموزش بافت مو

 

در مرحله بعد بالای موها را باید با استفاده از اسپری های مختلف مو و یا ژل بالا نگه داشت و به شکل راه راه و شیار دار و لینئار یا خطی فرم داد. نیاز دارید شیارهایی که به وجود آورده اید را حفظ کنید و برای اینکار باید با استفاده از سنجاق مو که معمولا سر صافی دارند استفاده کرد تا فرم موها از بین نرود.

پس فیکس موها با استفاده از سنجاق و گیره مو صورت میگیرد. در زیر موهایی که به صورت دم اسبی بسته شده اند باید پروتزی قرار دهیم تا بتوانیم به زیر موها حجم دهیم و بتوانیم روی موها کار کنیم و اشکال مختلف روی آنها پیاده بسازیم.

در آموزش شینیون خطی بعد از قرار دادن پروتز ،موهایی که به صورت دم اسبی بسته ایم را از زیر بالا میاوریم و لایه لایه بر روی پروتز قرار میدهیم و از دو طرف کناری مو، موهایی که مانده را در جمع میکنیم. و به صورت خطی موها را کنار هم میبندیم. با استفاده از فیکساتور موها باید فیکس بشود از اسپری های تثبیت کننده میتوانیم استفاده کنیم و موها را ثابت نگه داریم ، مانند استفاده از  انواع تافت و چسب های مایع مو.

سؤالات متداول

1شینشیون عروس چگونه باید باشد
شینیون موی عروس معمولا به صورت باز نیست و موهای عروس جمع میشود و شینیونی نسبتا پیچیده بر روی موهایش اعمال میشود.
2در شینیون موی عروس به چه نکاتی باید دقت کرد؟
شینیون عروس باید توجه کنیم که عروس قرار است فعالیت زیادی داشته باشد و از صبح این موها باید شینیون بشوند و بر روی مو قرار گیرند بعد از آن باید به مجلس برود و قاعدتا مراسم رقص نیز دارد. پس باید همه ی این موارد را مدنظر بگیریم. و برای شینیون موی عروس تعمیدات ویژه ای بیاندیشیم تا عروس با خیال راحت در مجلس حضور پیدا کند.
3نکته مهم در باره شینیون مو چیست
در شینیون نکته ای که دارای اهمیت ویژه است این است که موها به صورت تمیز و بدون بیرون زدگی بقیه ی موها انجام بگیرند.
4شینیون موی باز چیست؟
این نوع شینیون برای موهای بلندی است که همه ی قسمت های موی خود را نمیخواهند فیکس کنند. در این نوع شینیون باز موها را نمیبندیم. و کمی روی جلوی موها کار میکنیم تا زیباتر بنظر برسند.

آکادمی بانوی فردوس

شبکه های اجتماعی.
تلفن تماس :

02122643759

09388800466

09126388246

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.