مزایا و معایب کراتینه مو
شهریور ۱۷, ۱۳۹۹
آموزش تاتو-فردوس بیوتی
آموزش تاتو
شهریور ۱۷, ۱۳۹۹
نمایش همه

آموزش آرایش صورت

آموزش آرایش صورت-فردوس بیوتی
آرایش صورت | آکادمی بانوی فردوس

آرایش صورت | آکادمی بانوی فردوس

آموزش آرایش صورت دولت

آرایش صورت از مرسوم ترین آرایش ها در جهان است. مسئله ای که علی الخصوص خانم ها روزانه با آن مواجه میشوند و هر روز به دنبال آن هستند تا زیباتر به نظر برسند. آرایش صورت آٰرایشی است که در آن تمامی اجزای صورت تحت میکاپ قرار میگیرند و آرایش صورت دارای انواع مختلف  و سبک های متفاوتی است که هرکدام تاریخچه ی مخصوص خود را دارد و در موقعیت های خاصی کاربرد دارد.

آموزش آرایش صورت دخترانه

برای آرایش صورت که شامل میکاپ تمامی بخش ها و اعضای صورت است، ما باید بدانیم از هر وسیله ی آرایشی به چه اندازه استفاده کنیم تا چهره ای زیباتر داشته باشیم. گاهی اغراق زیاد در استفاده از این لوازم آرایشی باعث میشود زیبایی صورتمان نیز کاسته شود. از بارز ترین ویژگی های آرایش صورت دخترانه میتوان به ساده بودن آرایش و ملایم بودن آن و دوری از گریم صورت اشاره کرد.

در این سبک آرایش به نچرال بیوتی اهمیت بسیاری میدهیم. برای آموزش آرایش صورت دخترانه این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.ابتدا قبل از شروع به آرایش و زیرسازی از یک لایه کرم مرطوب کننده بر روی پوست صورت و لب ها استفاده می کنیم.

بیشتر بخوانیم : آموزش میکروبلیدینگ

میکاپ شب یلدا

میکاپ شب یلدا

پس از آن از انواع مواد هایدکننده مثل کانسیلر یا کرم پودر و پنکک استفاده میکنیم تا تمامی لک ها و نقاط ضعف صورت را بتواند پوشش دهد.از لک گرفته تا انواع جوش ها و جای سوختگی. در اطراف چشم و بینی با دقت بیشتری کرم پودر بمالید تا سیاهی های زیرچشم کاور شود و نقاط سیاه ناشی از جوش های سر سیاه بینی نیز محو شود.

دلیل استفاده ی ما از کرم پودر این است که پودر باعث ثبات آرایش میشود. بعد از انجام این مرحله با یک دستمال پودرهای اضافه را جمع می کنیم ا به آرایش صورت و چشم آسیبی وارد نشود.بعد از این مرحله از سایه های کمرنگ و یا در توناژ مطبق با پوست برای پشت چشم استفاده میکنیم و سعی میکنیم رژگونه ی هماهنگ با سایه را به گونه ها بزنیم تا صورت متعادل تر به نظر برسد.

بهتر است از فرچه ها و براشهای بزرگ استفاده کنیم تا سایه ای مات باقی بماند و فید شود. از خط چشم های کوتاه و نازک استفاده میکنیم و یا اصلا از خط چشم استفاده نمی کنیم. خط چشم به صورت کامل در امتداد چشم قرار میگیرد و ممکن است فقط کمی از چشم بیرون بزند.

بعد از آن نوبت استفاده از فرمژه است تا حالت مژه ها را کمی بلندتر نشان دهد. میتوانیم پس از آن از ریمیل کمی نیز استفاده کنیم.ابروها را به وسیله ی فرچه شانه میزنیم و کمی سایه ابرو یا مداد ابرو به آن میزنیم. استفاده از کمی ژل نیز میتواند تاثیرگذار باشد و ابرو را زیباتر بنظر برساند.بدیهی است که از رژلب هایی لایت باید استفاده کنیم. پیشنهاد می کنیم از قلمو استفاده کنید تا طبیعی تر لب هایتان جلوه کند.

آموزش آرایش صورت ساده شریعتی

برای آموزش آرایش صورت ساده شریعتی ، کافیست به چند مرحله زیر دقت کنید و مطابق با آن پیش روید تا آٰرایشی ساده داشته باشید. و میکاپتان زیبا بنظر برسد.

در ابتدا باید پوست خود را به صورت کامل آماده کنید  تا مواد میکاپ روی صورتتان به زیبایی قرار بگیرد. صورتتان را با آب و صابون بشویید و خشک کنید.

سپس با استفاده از مرطوب کننده تمامی پوست و صورت خود را مرطوب کنید. تا‌ آٰرایش روی صورتتان زیباتر بنشیند. بعد از آن از پرایمر و فاندیشن استفاده کنید و با یک پد روی تمام صورت خود آن را قرار دهید. از کانسیلر استفاده کنید تا تمامی نقاطی که نیاز به پوشانده شدن را محو کنید.

از یک کرم پودر معمولی برای اثبات تمامی لایه های زیری استفاده کنید. سپس کافیست کمی از سایه های همرنگ پوست یا ملایم و لایت برای پلک خود استفاده کنید. میتوانید از رژگونه های همرنگ با سایه چشم تان استفاده کنید. یک خط چشم ملایم و هم اندازه با چشم میتواند زیبایی چشم های شما را چند برابر کند.

میتوانید ابروهایتان را نیز یک براش ساده بزنید یا از کمی ژل استفاده کنید. در نهایت ریمیلی کم حجم به مژه هایتان بزنید. رژلبی ساده و ترجیحا مات انتخاب کنید تا ساده و طبیعی به نظر برسید.

آموزش آرایش عروس پاسداران

آرایش عروس به دلیل اینکه دارای سبک های مختلفی میباشد نیازمند این است که شما سبک موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس برای آموزش آرایش عروس در سبک مربوطه اقدام کنید.

آموزش آرایش عروس در دسته بندی میکاپ های ایرانی، اروپایی، عربی، خلیجی و... میباشد. آرایش عروس تفاوت خیلی خاصی با انواع آرایش های دیگر ندارد. فقط تلاش خیلی بیشتری برای رضایت عروس و کنترل استرس های مربوطه برای روز ازدواج مهم است و تا چهره ای بشاش تر و پر نشاط تر از عروس را شاهد باشیم.

برای یادگیری و آموزش آرایش عروس نیاز است دوره های تخصصی و کورس های ویژه ای را بگذرانید.

آموزش آرایش صورت ایرانی

آموزش آٰرایش صورت ایرانی و بهتر است در ابتدا بگوییم آرایش صورت ایرانی ، میکاپی بین آرایش اروپایی و خلیجی است. تمامی مواردی که در آرایش صورت ساده را ذکر کردیم انجام دهید فقط معمولا خط چشم و سایه هایی پر تر و غلیظ تر نسبت به سبک اروپایی داریم اما به نسبت آرایش خلیجی خیلی محو تر است. کافیست کمی به چشم ها اهمیت بیشتری بدهیم و رنگ ها را کمی برجسته تر کنیم . آنوقت ماحصل میکاپ ما میشود آرایش ایرانی.

آموزش آرایش صورت در خانه

قطعا همه ی خانم ها و دخترها در خانه وسایل آرایشی به میزان کافی را دارا هستند که بتوانند خود را در خانه  میکاپ کنند. برای آموزش آرایش صورت در خانه کافیست صورت خود را بشویید و کرم مرطوب کننده روی صورتتان بمالید بعد از آن از کرم برای صورتتان استفاده کنید .

البته همگی میدانیم که در خانه انواع کانسیلرها را نیز داریم و میتوانیم استفاده کنیم. سپس از کرم پودر استفاده میکنیم. کمی سایه به پشت چشم هایمان میزنیم. البته به سبم میکایپی که میخواهیم انجام دهیم نیز بستگی دارد و میشود در خانه نیز آنها را انجام داد.

بعد از آن بهتر است کمی خط چشم در انحنای چشم و کمی خارج تر از آن بکشیم. بعد رژگونه ای هم تیپ با سایه ها بزنیم و سپس رژلبی متناسب با سبک آرایشی خود بر روی لب ها میکشیم.

بیشتر بخوانیم : آموزش شینیون

آموزش آرایش صورت بچگانه

آرایش صورت بچگانه خیلی آرایش مرسومی نیست. منظور از آرایش صورت بچگانه مقصودمان گریم کودکان است که معمولا برای موقعیت های خاصی استفاده میشود. بچه ها به دلیل داشتن پوست حساس و شفافی که دارند باید از مواد آرایشی و شیمیایی دور نگه داشته شوند تا شفافیت پوستشان در اثر برخورد با این مواد از بین نرود.

اما در کل آموزش آرایش صورت بچگانه دلالت بر گریم دارد و اینکه گاهی برای کودکانی که کار بازیگری انجام می دهند میکاپ های لایت و زیرسازی پوست انجام میشود. در کل اصلا توصیه به آرایش صورت بچگانه نمی کنیم. اما اگر هم گاهی نیاز به انجام این کار شد باید مطمئن شویم که از مرغوب ترین مواد آرایشی و بهداشتی برای پوست کودکان استفاده میشود تا کمترین آسیب به پوست ظریف و حساسشان وارد شود.

سؤالات متداول

1استفاده از کرم پودر چه تاثیری بر آرایش دارد؟
دلیل استفاده ی ما از کرم پودر این است که پودر باعث ثبات آرایش میشود. بعد از انجام این مرحله با یک دستمال پودرهای اضافه را جمع می کنیم ا به آرایش صورت و چشم آسیبی وارد نشود
2در آرایش نچرال خط چشم چگونه باید باشد؟
از خط چشم های کوتاه و نازک استفاده میکنیم و یا اصلا از خط چشم استفاده نمی کنیم. خط چشم به صورت کامل در امتداد چشم قرار میگیرد و ممکن است فقط کمی از چشم بیرون بزند.
3آرایش ایرانی چیست؟
آرایش صورت ایرانی ، میکاپی بین آرایش اروپایی و خلیجی است.
معمولا خط چشم و سایه هایی پر تر و غلیظ تر نسبت به سبک اروپایی داریم اما به نسبت آرایش خلیجی خیلی محو تر است.
4انواع آرایش عروس
آرایش عروس در دسته بندی میکاپ های ایرانی، اروپایی، عربی، خلیجی و... میباشد.

آکادمی بانوی فردوس

شبکه های اجتماعی.
تلفن تماس :

02122643759

09388800466

09126388246دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.